Silne bóle pod mostkiem

mam pytanie chodzi mi o ból pod mostkiem na środku bol nie jest zbyt silny iak o nim nie myślę to nawet nie wiem jak bardzo boli czasem ten ból przesuwa się w dół tylko chodzi oto że w większości mam go taki napięty czasem mam zgagę nie ma żadnych zmian w kale nie mam gorączki piłem rożne ziółka i bardzo nic najlepsza popraw jest po mięcie co to może być zgóry bardzo dzienkuje

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą to być bóle spowodowane np. chorobą refluksową żołądka, zawałem serca/ dławicy piersiowej czy też pochodzące z kręgosłupa , z powodu zmian zwyrodnieniowych. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, ponieważ bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć jaki charakter mają bóle.