Silne bóle pod pachami z lewej strony

Od roku mam silne bóle pod pachami z lewej strony jeśli pojawia się ból gwałtownie uderza serce, badania wszystkie na serce wyszły w porządku. Leczylam się nimesilem bóle ustąpiły na 2tyg po czym znowu wróciły zdarzy się też że występuje ból w zebrach. Robiłam rtg wynik podałam w poprzednim pytaniu

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był jakis uraz? Czy sa jakieś dolegliwości przy ruchomości ramienia? Jakieś ograniczenia ruchomości kończyny górnej.