Silne bóle podbrzusza i kłucie w odbycie u 25-latka

Witam serdecznie. Mam 25 lat, jestem mężczyzną mam sile bóle w podbrzuszu a mianowicie kłucie i w odbycie również. Bóle są krótkie ale bardzo silne. Do kogo mam się udać wpierw?

Witam,

Najlepiej bedzie zasiegnac opinii specjalisty proktologa, ktory moze wykonac ocene koncowego odcinka odbytnicy (rektoskopia). Ewentualnie mozna udac sie na konsultacje do specjalisty gastroenterologa.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga