Silne bóle podbrzusza, jajników i dołu pleców

Witam. Od paru dni bolał mnie dość mocno jajnik podczas chodzenia bolał jeszcze mocniej. Wczoraj podczas stosunku bolał mnir jajnik po stosunku ból nasilił się i bolał mnie jajnik, podbrzusze, potem zaczął mnie boleć bardzo mocno środek brzucha bolał mnir też dół pleców i kość ogonowa. Ból był bardzo silny brzuch był napięty i robiło mi się słabo dodam iż nigdy takich objawów nie miałam.. Dziś również boli mnir podbrzusza ale nie jest to silny ból. Proszę o poradę bo do ginekologa dostanę się za

Aleksander Ropielewski

Objawy moga sugerować zapalenie przydatkó. Bez przeprowadzenia badania i oceny w USG trudno jednak mi to stwierdzić jednoznacznie. Wskazany kontakt z ginekologiem.