Silne bóle podbrzusza pomimo stosowania leków

Witam.Ostatnio przechodziłam lekkie zapalenie przydatków przeszło tak mi się wydaje bo nic mnie nie bolało po kilku dniach współżyłam, trochę bolało mnie podbrzusze na drugi dzień ból się zwiększył ale dostałam okres 4 dni wcześniej wszystko wróciło do normy po okresie współżyłam znowu i na drugi dzień znów mnie kuło i bolało podbrzusze. Byłam u ginekologa zaczęłam brać antybiotyk (już4dzi)amoksiklav,metronidazol i nystantyne vp. Objawy się nasiliły strasznie boli mnie podbrzusze ledwo chodzę.

Piotr Pilarski

Jest Pani obstawiona bardzo szeroką gamą antybiotyków. Proszę trochę poczekać aż zaczną działać. Jeśli po tygodniu nie będzie poprawy sugeruję wizytę u swojego ginekologa.

Pozdrawiam.