Silne bóle podbrzusza, skąd się wzięły?

Witam! Od kilku miesięcy staramy się z narzeczonym o dzidziusia. Miałam objawy ciążowe ale nie byłam u ginekologa ani też nie robiłam testu. Czekałam na termin miesiączki żeby się upewnić czy jestem w ciąży ale dostałam miesiączkę trzy dni przed terminem z okropnym bólem podbrzusza obfitym krwawieniem ze skrzepami czy to coś poważnego.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Krwawienie obfite, któremu towarzyszą skrzepy krwi jest zawsze niepokojące. Jeśli ma Pani regularny cykl dodatkowy niepokój budzi jego nieterminowe wystąpienie. Nie można wykluczyć samoistnego poronienia zagnieżdżonego zarodka. Niezależnie od potencjalnej jego przyczyny wskazana jest wizyta u ginekologa-wywiad i badanie ginekologiczne pomogą ustalić przyczynę, a wręcz są do tego niezbędne.
Pozdrawiam