Silne bóle podbrzusza w 26. tygodniu ciąży

jestem w 26tyg ciazy od Dwoch Tygodni Mam Bole PodBrzusza Bol Staje Sie Silniejszy PodCzas Chodzenia Wykonywania Czynosci Domowych Wczoraj Podczas Mycia Naczyc Bol Byl Tak Silny Ze Stracilam Przytomnosc Mieszkam w Szkocji Zglosilam Sie Do Szpitala Zostawili Mnie Na Odziale To Bylo 17.02 zrobili Usg Stwierdzili Ze Dziecko Jest Ulozone Nisko Przepisali Leki PrzeciwBolowe Do Domu Wczoraj Znow Zglosilam Sie Do Szpitala Nie Wykonali Zadnych Badan Tylko TabletkI Domu Brzuch twardnieje podczas bolu dodam ze to moja trzecia ciaz pierwsze dziecko stracilam25 tyg CO robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.