Silne bóle podbrzusza, zaparcia i bolesne miesiączki

od jakiegoś czasu odczuwam silne bóle w podbrzuszy, okolicy lędźwiowe, bóle stawów biodrowych, miewam też bóle podczas stosunku, przy wypróżnianiu odczuwam ból w pod brzuszku ale to zdarza się dość rzadko. silne parcie na pęcherz pojawia się średnio co 1,5 - 2 miesiąca oraz krwiomocz zdaniem mojego lekarza to zwykłe zapalenie i dostaję antybiotyk. dodatkowo dokuczają mi wzdęcia oraz zaparcia, miesiączki mam bardzo bolesne i obfite z dużą ilością skrzepów jak by tego było mało wraz z miesiąc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na nawracające infekcje dróg moczowych powinna Pani wykonać posiew moczu i zastosować antybiotyk zgodnie z wynikiem antybiogramu. Warto także wykonać USG jamy brzusznej. Ze względu na obfite i bolesne miesiączki powinna Pani udać się do specjalisty ginekologa. Ze względu na zaparcia, wzdęcia oraz dolegliwości bólowe podczas wypróżniania warto zmienić dietę na lekkostrawną. Jeśli nie przyniesie to poprawy, powinna Pani udać się do specjalisty gastroenterologa.