Silne bóle podczas miesiączki i powiększenie piersi a ryzyko ciąży

Witam, dzisiaj jest moj 3dc, dostałam miesiączkę i miałam przy tym silne dolegliwości bólowe co czesto mi się zdarza, jednak bardzo nie pokoją mnie piersi. Sutki są dużo większe niż zawsze, a w okół nich na zewnątrz widoczne są otoczki. Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, dodaj jeszcze że lewa pierś mnie czasami kuje, już póltora tygodnia pzed okresem mnie bolała, ból ustał a teraz znowu zaczynam go wyczuwać.Jaka może być tego przyczyna?Czy to się zdarza, najczęściej są to ponoć objawy ciąży

Milena Lubowicz

Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, jak i ciąża. Proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Może Pani wykonać test ciążowy. W przypadku wyniku negatywnego objawy mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się do lekarza ginekologa.
Pozdrawiam