Silne bóle podczas silnej penetracji

Borykam się z niemiłym problemem. Zdażyło mi się Podczas stosunku w pewnych pozycjach bądź przy głębszej penetracji dostać silnego bólu w podbrzusza z prawej strony. Przeszywającemu Bólowi który uniemożliwiał poruszanie towarzyszyły zimne poty, wymioty, zaparcie Byłam u kilku lekarzy lecz nie potrafili mnie zdiagnozować. Zmieniłam partnera i boję się że może mi się to znów przytrafić a ostatni taki ból miałam 1,5 roku temu. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po wykonaniu badań i wykluczeniu przyczyny ginekologicznej będzie można zdecydować o konieczności dalszej diagnostyki. Jeżeli nie stwierdzono przyczyny ginekologicznej sądzę, że warto jest udać się do lekarza gastroenterologa.