Silne bóle pomiędzy kciukiem a nadgarstkiem

Witam serdecznie wieczorem miedzy kciukiem a nadgarstkiem prawej ręki pojawił się bol dosc mocny i miejsce zrobiło się fioletowe dzis mam to miejscejakby koloru brazowego przy dotyku boli ale juz nie bardzo Mam ptanie skad taki wylew w prawej ręce czy to cos oznacza czy musze isc do lelaza zdazyło sie juz kiedys ale na palcach u reki prawej bol był okropny Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się wylewu krwawego najpewniej jest wynikiem urazu, którego być może Pani nie zauważyła. Gdyby takie objawy się powtarzały konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.