Silne bóle poniżej pępka

Witam.Mam częste silne bóle poniżej pępka(w linii pionowej).Badalam się wielokrotnie i nic nie wykazuje a bóle się nasilają.Co może być tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Jest wiele przyczyn możliwych w podanej lokalizacji. Może to być dolegliwości dotyczące pęcherza moczowe jak i układu rozrodczego. Czy miała Pani wykonywane jakieś dodatkowe badania? proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, który nakieruje na odpowiednie badania/konsultację specjalistyczne.