Silne bóle prawej skroni

Witam, od dluzszego czasu mam silne bole prawej skroni, czasami pulsujace czasami stale, lecz krotkotrwale, czyli z chwila 10 sek przechodza, i nachodza z nienacka. Mam 23 lata, mezczyzna, bez zadnych powaznych przebytych chorob. Lekkie nadcisnienie.

Należy zgłosić się do neurologa wykonać badania obrazowe głowy i jeśli będą prawidłowe pobierać leki, pozdrawiam.