Silne bóle prawej strony pleców przy podmiedniczkowym zawężeniu moczowodu

Witam, od kilku tygodniu mam silne bóle prawej strony pleców. Jestem w klasie maturalnej a więc dużo czasu spędzam w pozycji siedzącej. Podczas USG wyszło mi podmiedniczkowe zawężenie moczowodu jednak lekarz po wykonaniu urografii stwierdził że taka jest budowa nerki(w opisie radiolog napisał że nie można wykluczyć zwężenia). Dzisiaj ból nie jest tak silny jak wcześniej jednak Jest i często przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Co powinna teraz zrobić? Bylam już u ortoperdy ale to nic nie dał

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać USG.