Silne bóle przy odgięciu głowy i ograniczona ruchomość 1,5 miesiąca po upadku

Witam,1,5m-ca temu upadłam z wysokości ok 3.4 m.Nosiłam 3 tyg.kołnierz.Badanie tk-zniesienie lordozy szyjnej z wytw. wtórnej kyfozy na poz.C4-C6.Ząb obrotnika niesymetrycznie ustawiony-odl.pomiędzy masą boczną C1 i zębem obrotnika po str.lewej ok.2,5mm,po prawej ok.5mm.Obecnie mam silne bóle przy odgięciu głowy do tyłu i na boki oraz ograniczoną ruchomość.Do tego częste bóle głowy,z mdłościami i bóle pleców.Czy te objawy są normalne po takim czasie?Dodam,że dr nie zalecił rehabilitacji.Anna,l.30

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego oraz powtórzenie badań.