Silne bóle stawów i ból głowy

Dzień dobry, chciałbym zapytać o moje dziwne objawy. Dzień wcześniej obudziłem się w nocy z bardzo bolącą mnie głową, zażyłem ibuprom. Rano w ciągu dnia poczułem się niedobrze, zbierało mnie na wymioty. Następnie pojawił się bardzo mocny ból brzucha, drgawki z zimna. Po ok godzinie zrobiło mi się nagle gorąco czułem że się topie dosłownie, do tego bardzo silnie mrowiły mi dłonie tak że musiałem używać siły żeby je otworzyć. W nocy doszły silne bóle stawów i ból głowy pewnie od niespania z bólu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, jeśli będą się utrzymywać lub pojawia się nowe, Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego, może to początek infekcji? Albo niedobór jonów.
Pozdrawiam