Silne bóle w klatce piersiowej i drgawki

Witam serdecznie. Mam silne bóle klatki piersiowej w okolicach serca. Serce mocno mi bije a później zwalnia. Dodam także że mam silne drgawki. Mam także bóle klatki piersiowej podczas połykania makaronu. Zaczęło to się od miesiąca, ale od dwóch dni tak się ze mną dzieje. Czy mógłby mi dr powiedzieć co może mi być przy takich objawach?

Nagłe "bicia serca" mogą być związane z wysiłkiem, niedoborami elektrolitów, czasem z wadą serca, Co do "drgawek" to może użył Pan niewłasciwego określenia? Może skurcze mięśni, niepokój, drżenie?
W jakich okolicznościach występują takie objawy? poza jedzeniem makaronu...
Pozdrawiam