Silne bóle w klatce piersiowej i problem z oddychaniem a wynik RTG kręgosłupa piersiowego
Odczuwam silne bóle w klatce piersiowej i po jakimkolwiek wysiłku ciężko mi oddychać. Od lekarza rodzinnego dostałem skierowanie na RTG kręgosłupa piersiowego. To wyniki: Kr. piersiowy - wygięty na str.prawa, pogłębiona kyfoza, osteofity krawędziowe przednich krawędzi trzonów Th5-Th12, tarcze m-k w odc. Th7- Th10 zwężone. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach żebrowo- poprzecznych na poziomie Th10. Lekarz rodzinny pow że mogę sie zapisać na rehabilitacje. Powinienem się udać do lekarza specjalisty?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Badanie uwidoczniło zmiany zwyrodnieniowe. Wskazana konsultacja ze specjalistą rehabilitacji medycznej, który zleci Panu odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne.
Pozdrawiam.