Silne bóle w lewym boku pod żebrami

Witam, Pojawiły mi się w lewym boku pod żebrami silne bóle. Pojawiały się stopniowo co dzień co raz mocniej przy ruchu zgięciu czy nagłym skrecie. W tym momencie są tak silne że czasami przy takim skurczu przewracam się na podłogę. Mam 28 lat jestem aktywny fizycznie. zanim pojawił się ból nie trenowałem przez 2 tygodnie miałem okres regeneracji odpoczynku. ten ból pojawił się już drugi raz miałem tak samo 2 miesiące temu ale całkowicie ustał. Teraz powrócił

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najczęstszą przyczyną takich bóli są urazy mechaniczne. Takie urazy mogą nie zostać przez Pana zapamiętane a ból pojawia się po pewnym czasie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego celem wykluczenia poważnych przyczyn.

Pozdrawiam.