Silne bóle w okolicy biodra i pośladka

Witam!Od 2 dni mam silne bóle w okolicy biodra, pośladka ból idzie aż do uda.Nie mogę siedzieć leżenie też sprawia problem,jak dotykam to strasznie boli.Jak wykonam gwałtowny ruch to ból jest straszny.Proszę o pomoc.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana objawy mogą sugerować występowanie rwy kulszowej. Jednak na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.