Silne bóle w okolicy jajnika po łyżeczkowaniu jamy macicy

W kwietniu mialam zabieg lyzeczkowania od tego czasu mam silne bole w okolicy lewego jajnika. Mialam robione usg i lekarz stwierdzil ze jest wszystko ok a ja mam takie teraz bole ze mam problemy z chodzeniem.

Witam serdecznie. Prawdopodobnie może być to skutek wahań hormonalnych. Warto wykonać stosowane badania. Sugerowałabym udać się ponownie do ginekologa