Silne bóle w okolicy klatki piersiowej

Witam,mam 22lata od jakiegos czasu miewam silne bole w ok klatki piersiowej bol przeszywa plecy czuje klucie jak bym tam cos mial..jak siedze i sie delikatnie pochylam czuje goroce palennie w tym miejscu, wstajac rano boli mnie brzuch..ja myslalem ze to cos z plucami,ale teraz myslw ze to moze byc wina tego ze sie garbie jak stoje spie na wysokiej poduszce wg moj kregosup jest jakis krzywy moze to skolioza ?ale od tego chyba serce by chyba nie bolalo.co robic?jakies cwiczenia?jakie? Pozdrawiam..

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim w tej sytuacji wskazany jest kontakt z lekarzem, tylko na podstawie badania można podjąć dalsze kroki odnośnie leczenia. Wykluczyć należy też zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, w tym chorobę wrzodową.