Silne bóle w rękach i nogach

Witam, od tygodnia mam problem z silnym bólem w rękach i nogach (szczególnie w prawej ręce, od łokcia do dłoni) - uczucie jakbym miała czymś zaciśniętą rękę. Ponadto, zaczęły mnie boleć okolice pach, barki i żebra. Dodam, że mam na problemy z kaszlem ( od września) i niski poziom hemoglobiny (11,6) lekarz przepisał mi żelazo. Od dłuższego czasu mam też zawroty głowy i problemy z koncentracją. Ponadto, mam stwierdzoną niewydolność żylną kończyn dolnych i problemy z zimnymi dłoniami i stopami.

Szanowna Pani objawy wymagają dalsza diagnozę reumatologiczna, endokrynologiczną i ewentualnie pulmonologiczną, pozdawiam