Silne bóle z lewej strony pod żebrami oraz bulgotanie

Witam,mam straszne bóle z lewej strony pod żebrami, promieniujące na tył plecy pod łopatkę.Jak i przednia stronę klatki piersiowej. Miałam robiona amylaze z krwi i amylaze z moczu badania wyszły dobrze.Alat na wątrobę tez wyszedł dobrze.Dodam ze mam straszne bulgotania z tej stron.W gastroskopi nic nie wyszło oprócz obfitej zolci.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego wspartego najpewniej badaniami dodatkowymi nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugerowałbym wykonanie kolonoskopii.