Silne bóle żołądka, nudności i wzdęcia

Mam silnę bóle żołądką często odbija mi się powietrzem nudności mdli jak cos zjem , częste rozwolnienie szczególnie jak wezme jakąś tablęte czy po posilku. Miałam gastroskopie wykryto refluksowe zapelenie zołądka i niewydolność wpustu gdzie dalej mam iść z tym jak leczyć? czy powinnam dodatkowo wykonać badania ?prócz gastroskopii

Radziłabym wizytę u dietetyka, który pomoże Pani dobrać odpowiednią dietę pomagającą zwiększyć komfort życia z refluks. Ponadto powinna być Pani pod opieką gastrologa, który na podstawie zaawansowania choroby powinien był dobrać odpowiednią terapię - jeżeli tego nie zrobił sugeruję konsultację u innego gastrologa.

Droga Pani!

Proponowałabym udać się do gastrologa również w celu wykonania badań w kierunku przerostu flory bakteryjnej jelit i innych chorób, chociażby celiakii. Po przeprowadzeniu ewetualnie dodatkowych badań, które mogą zalecić lekarze, proponowałabym udać się również do dietetyka. Doradzi Pani dokładnie, jakie produkty może Pani spożywać, jakich bezwzględnie unikać. Uniknie Pani dzięki temu nasilania się objawów i wspomoże proces leczenia.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl