Silne i nagłe bóle głowy u 6-latka

syn, lat 6 skarży się na silne, nagłe bóle głowy. Ból wystepuje w części czołowej- całe czoło albo tylko z jednej strony. Mówi, że boli tak jakby go ktoś ściskał. Bol przychodzi nagle i jest mocny przez kilka minut, a potem słabnie i znika. Pojawia się zawsze po południu lub wieczorem. Pierwszy raz pojawił się w połowie kwietnia. W ciągu tego tego czasu powtórzył siękila razy, z większymi odtepami czasu pomiędzy. natomiast dzis i wczoraj był dwa dni pod rząd. Gdzie może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.