Silne i przewlekłe bóle głowy

witam. Mam problem z ciągłymi silnymi bólami głowy. Wszelkie wyniki są w normie i dalej nie wiem co mi może dolegać. Proszę o szybką odpowiedź.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety podała Pani zbyt lakoniczne informacje, by możliwa była szczegółowa pomoc. Nie opisała Pani bowiem szczegółowo tego bólu (charakter, umiejscowienie, ustępowanie lub nie po lekach przeciwbólowych, itd.), a w części przypadków sam wywiad pozwala już postawić diagnozę. Dodatkowo nie napisała Pani także jakie badania miała Pani wykonane. "Wszelkie wyniki są w normie" - takie stwierdzenie właściwie niewiele oznacza. Dlatego też powinna skonsultować się Pani ze specjalistą neurologiem, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz oceni wyniki dotychczas wykonanych badań. W razie potrzeby zleci także dodatkowe badania. Umożliwi to postawienie konkretnej diagnozy oraz wdrożenie właściwego leczenia.