Silne i rozpierające bóle podbrzusza oraz ból piersi

Witam, od 3 dni mam dość silne, rozpierające bóle podbrzusza, wczoraj doszły bóle piersi, chciałam zapytać czy jest to objaw ciąży czy normalne zjawisko na tym etapie cyklu. Cykle są co 27, regularne, ostatnia miesiączka 04.01, współżycie bez zabezpieczenia było 12 i 18.01. Proszę o rzetelną odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Może to być zarówno objaw ciąży jak i cyklu miesiączkowego. Proszę wykonać badanie beta hCG w surowicy krwi w celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży.