Silne kłucia koło mostka u osoby z wrodzoną wadą serca

Witam,nie wiem,czy czekać z za wizyta 2016,czy isc prywatnie.Mam wade serca wrodzona;coś z zastawką,żyłą płucną,dziurę i jestem pod opieką lekarza.Ostatnio męczą mnie silne kłucia koło mostka,z lewej strony.Jakby ktoś mnie złapał i b.mocno ściskał,aż tchu nie mogę wziąć.Raz mi gorąco i mocno,szybko wali serce,trudno mi się oddycha i jest duszno,zatykają uszy i kręci w głowie,jakbym zemdleć miała.Walenie budzi mnie w nocy i męczy w ciągu dnia. Proszę o opinię,czy czekać, czy może prywatnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.