Silne kłucia po prawej stronie podbrzusza

Odczuwam silne kłócie po prawej stronie podbrzusza. Podczas chodzenia ból ten się nasila. Dodam że niecały rok temu miałam wycinany wyrostek, być może jest to z tym związane. Proszę o poradę.

Dzień dobry,

Proszę jak najszybciej udać się do lekarza. Jeśli ma Pani możliwość, to przed wizytą przynajmniej oznaczyć sobie morfologię i CRP oraz wykonać analizę moczu. Zapewne niezbędne będzie również wykonanie usg brzucha. Przed wizytą u lekarza może wziąć Pani sobie doraźnie coś rozkurczowego np. NOSPĘ + np. przeciwbólowo Paracetamol. Natomiast bezpośrednio przed wizytą proszę nic nie brać, aby nie "zamazać" obrazu choroby.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz