Silne kłucie i ciągnięcie w pochwie w 15. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 15.tygodniu tygodniu ciąży. Od ok tygodnia odczuwam silne kłucie i ciągniecie w pochwie. Nie twardnieje mi brzuch, nie mam innych skurczy. Szyjkę macicy sprawdzał mi wczoraj lekarz i wszystko z nią ok. Czy takie uczucie dyskomfortu może wiązać się np. z rozciąganiem się macicy? Kłucie jest bardzo nieprzyjemne i martwi mnie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Skoro lekarz ginekolog po badaniu stwierdził, że wszystko położniczo jest w porządku w takim razie prawdopodobnie są to dolegliwości związane z powiększającą się macicą. Pozdrawiam