Silne krwawienie i ból brzucha 4 dni po okresie

Witam 4 stycznia dostałam okresu trwał 6 dni po czym miałam 4 dni przerwy i znowu pojawił sie okres towarzyszył mu ogromny ból brzucha dodatkowo ból przy oddawaniu moczu czy mam powody do niepokoju? Dodam że 3 miesiące temu urodziłam dziecko, czy jest możliwośc że znowu jestem w ciąży?

Opisane dolegliwości, które pojawiły się w 10 dniu cyklu mogą być związane z owulacją. Proponuję jednak, aby zgłosiła się Pani do ginekologa w celu wykluczenia innych przyczyn i nieprawidłowości. Aby wykluczyć ciążą proszę wykonać test ciążowy.