Silne krwawienie po krótkim stosunku

Witam, Po wczorajszym stosunku, który trwał krótko, dostałam dość silnego krwawienia. Myślałam że to okres ale ostatni miałam 2 września i faktycznie dzisiaj już nic nie mam.Podczas stosunku nie odczuwałam żadnego bólu, było jak zawsze. I dodam, że krew pojawiła się dopiero po wszystkim, na prezerwatywie jej nie było. Z czym to może być związane? Myślę, że nie powinnam być w ciąży po ostatnich razach.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża raczej nie. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.