Silne krwawienie z nosa i nadciśnienie

Witam. Od ok 2 miesięcy mam silne krwawienie z prawej dziurki w nosie. Objawia się to bólem prawej części głowy. Czasami krew mi się puszcza w środku nocy, częściej w dzień. Do tego kilka razy zdarzyło mi całkowicie i prawie całkowicie stracić wzrok. Mam niepełnosprawność lekkiego stopnia z powodu wysokiego nadciśnienia prostego (najczęściej rozkurczowe, ale czasami również i skurczowe. Często wynosi ono średnio ok 140/108), bradykardię (podczas wysiłku max 75puls), Zespół Barlowa i Retinopatie

Aleksander Ropielewski

Sugeurję kontakt z laryngologiem, który ustali przyczynę krwawienia i podejmie leczenie. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej.