Silne krwotoki z nosa w młodości i problemy ze zdrowiem

Witam dręczy mnie to od bardzo dawna mianowicie kiedy moja siostra miala 18 lat miała codziennie krwotoki z nosa dostawala na to witamine K jednak jednego wieczoru dostala tak silne krwawienie że aż wymiotowala krwią i skrzepami krwi do dzisiaj widze ja w łazience nad umywalka pelna krwi wezwany lekarz zrobil jej zastrzyk kazal trzymać glowe pochylona na dół i to wszystko nie zlecil żadnych badań ani nie wyslal do szpitala .Dzisiaj jest dorosła i ma ciągle problemy ze zdrowiem. Co to było?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Co to było wtedy, trudno jednoznacznie odpowiedziec. Powodów może być wiele. Niemniej jednak warto rozpocząć diagnostykę jeżeli problem powraca.