Silne mdłości i wymioty koloru żółtego

Dzień dobry Rzadko widuję się z dziewczyną, jednakże kiedy ma dojść do spotkania przez minimum kilka godzin czuję silne mdłości (czasem ustają już po podróży, czasem pojawiają się z rana lub przed snem). Zdarza się, że kończy się to wymiotami. Nie jest to wina jedzenia- niezależnie ile i co jem objawy są takie same. Podstawowe badania (w tym TSH) mam w normie z wyjątkiem cholesterolu, który jest poniżej. Wymioty są koloru żółtego, który dominuje, z zielonym. Czy da sie jakoś temu zapobiec?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.