Silne migreny podczas miesiączki a zbliżająca się menopauza

Mam 41 lat a na migreny podczas miesiączki cierpię od zawsze ale z czasem coraz częściej. Od 5 miesięcy mam miesiączke co 30 dni i tak silne migreny trwające po 8 i 9 dni z wymiotami , że nie pomagają mi leki p.bólowe a po każdej takiej migrenie tracę coraz bardziej słuch a mam już duży ubytek słuchu , który pogłębiają kolejne ataki migren. Czy takie objawy mogą być już oznaką zbliżającej się menopauzy ?

WITAM
Te objawy nie są typowymi dla menopauzy -(silne migreny trwające po 8 i 9 dni z wymiotami , że nie pomagają mi leki p.bólowe a po każdej takiej migrenie tracę coraz bardziej słuch ) DLATEGO PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA GINEKOLOGA, KTÓRY PANIĄ PROWADZI I NIE ODWLEKAĆ WIZYTY.
POZDRAWIAM