Silne myśli samobójcze u 21-latki

mam silne mysli samobujcze . chodze do psychologa nie biore zadnych lekow nic mi nie pomaga . jest bardzo ciezko sie zabic .. nie radze sobie ze swoim zyciem i tym co odczuwam ..chcialabymm umrzec i wiecej niecierpiec. z mojej sytuacji nie ma wyjscia .

Dzień dobry!

O wszystkich tych myślach, niepokojach, wątpliwościach powinien wiedzieć Pani psycholog prowadzący. Ta wiedza pozwoli mu znaleźć najlepsze dla Pani rozwiązanie, sposób poprawienia Pani kondycji i wyleczenia. Powinna Pani wybrać się do lekarza psychiatry, leki mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Niekiedy słuszna jest także hospitalizacja czy pobyt na oddziale dziennym. Choć dziś trudno w to Pani uwierzyć, JEST MOŻLIWE, żeby poczuła się Pani lepiej, odzyskała siły do życia i przekonanie, że sytuacja może się poprawić. Depresja to choroba, którą można leczyć. Warto pozwolić sobie pomóc, prosić o pomoc.

Pozdrawiam!

Witam, Chociaż trudno to Pani zobaczyć ale jest wyjście z Pani sytuacji i to dosyć proste. Proszę się udać do lekarza psychiatry i zacząć leczyć chorobę, która Panią dotknęła - najprawdopodobniej ma Pani ciężką depresję a w takim wypadku sama psychoterapia może nie wystarczyć, szczególnie w początkowej fazie leczenia. Medycyna dysponuje w tej chwili wieloma bardzo skutecznymi preparatami i pacjenci, którym dobrze dobrano leki, odczuwają znaczną poprawę swego stanu często już po 2 - 3 miesiącach leczenia . Zachęcam,,po co się tak męczyć samej ze sobą? Pozdrawiam