Silne napadowe czerwienienie na twarzy

Witam, od prawie roku strasznie sie czerwienie i jest coraz gorzej. ostatnio moj "burak" jest tak silny ze czuje jakby zaraz miala mi twarz eksplodowac. Bylam osoba pewna siebie ale teraz udaje osobe niesmiala by usprawiedliwic innym moje okropne czerwienienie sie. Ciągle słysze że czerwienienie się jest urocze ale nie dla mnie. Trace pewnosc siebie a wraz z nia rozwoj zawodowy. Prosze o pomoc. Boje sie ze popadne w depresje :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy udać się do lekarza celem oceny czy objawy nie mają podłoża chorobowego. Istnieje prawdopodobieństwo podłoża psychogennego. w takiej sytuacji konieczna będzie rozmowa z psychologiem.