Silne napięcia przedmięsiączkowe, bóle piersi i wzrost apetytu

Męczą mnie silne napięcia przedmięsiączkowe,zaraz po owulacji straszny ból piersi,nabrzmiałe,duży wzrost apetytu,waga wzrasta nawet o kilka kilogramów,nogi puchną, brzuch staje się wielki, ból głowy, jestem bardzo nerwowa, rozkojarzona,trzy dni przed okresem zawroty i ból głowy,ogromny brak koncentracji,w pierwszych dniach okresu nie jestem nawet w stanie wstać z łóżka takie czuje zawirowanie,okres bardzo regularny 28 dniowy, po siódmym dniu cyklu wszystko wraca do normy, czy można mi pomóc

Warto omówić z Ginekologiem !
Często pomocna suplementacja magnezu, leki zmniejszające zatrzymanie wody w organiźmie