Silne nudności, kłucie pod żebrem, zgaga, ciągłe zmęczenie i potliwość a przewlekłe zapalenie trzustki

Proszę o pomoc. Leczono mnie na helicobacter i zapalenie błony śluzowej żołądka. Niby w gastroskopii wszystko już ok ale objawy są silne tj:silne nudności, kłócie pod lewym zebrem, czasami opasajacy ból, zgaga, . Stolce ok. Mam zrobić tomografię i enzymy wątroby i trzustki. Nie palę, wogóle nie piję alkoholu. Dodam, że towarzyszy mi ciągłe zmęczenie i potliwość. W rodzinie występuje niedoczynność tarczycy. Mam 175 cm, 62 kg. Od roku cierpię. Czy to może być przewlekłe zapalenie trzustki?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na zapalenie trzustki, było wykonywane usg? nie ma kamicy pęcherzyka/ przewodów żółciowych?
Pozdrawiam