Silne obrzęki nóg po cesarskim cięciu

Chciałam przedstawić problem jaki mam z silnym obrzękiem nóg.22 czerwca cesarskim cięciem urodziłam córeczkę.Na drugi dzień wystąpił obrzęk nóg od połowy piszczeli do kostek. Dzisiaj jest 1 sierpień i obrzęk nadal się utrzymuje.Podkreslam że w ciąży nie miałam spuchnietych nóg ani rąk ani razu. Badania tj.analizy mocz i praca nerek oraz tarczycy-wszystko jest bardzo dobrze.Stosuje lioton 1000 i nie pomaga.ze względu na karmienie piersią biorę tylko lek cyklo3fort.co zrobić żeby obrzęk znikł?Aga

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzacego ciążę lub lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.