Silne osłabienie, ból głowy i brzucha z nudnościami

Witam, Przebywam za granicą i od wczorajszego wieczora odczuwam silne osłabienie, ból głowy oraz ból brzucha z nudnościami. Przez większość nocy dokuczał mi ból brzucha i mdłości. Nie wiem czy szukać loklanego lekarza czy to może "mniejsza" sprawa. Dziękuję

Renata GrzechociĹska

Witam.
Online trudno dokonać jakiejkolwiek wagi zgłaszanych dolegliwości dlatego proponuję udać się do lekarza.
Pozdrawiam