Silne osłabienie po odstawieniu tabletek

Witam, brałam tabletki antykonkoncepcyjne przez 5 lat, teraz mam 23 lata i je odstawiłam, dostałam wtedy okresu, po miesiącu kolejny raz, a w tym miesiącu choć pojawiły się takie objawy jak silne osłabienie (u mnie standardowy objaw okresu) . Czy powinnam się z tym udać do lekarza czy może to być normalne po odstawieniu i jeszcze zaczekać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę obserwować organizm i jeśli w ciągu kilku tygodni okres się nie pojawi proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam