Silne plamienie i obfite krwawienie po leku Duphaston

Witam mam pytanie mianowicie ostatnia miesiaczke miałam 22 kwietnia 23 kwietnia byłam u lekarza który przepisał mi duphaston 1 tabletka codziennie od 5tego dnia cyklu na uregulowanie miesiaczki 5 maja dostałam silnego plamienia a teraz do dzisiaj jest to obfite krwawienie czy jest to normalny objaw po przyjmowaniu duphastonu? czy poiwnnam dokonczyc branie tego leku ?? Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.