Silne podniecenie seksualne

Witam. Mam 46 lat. Moje seksualne życie to "poczęcie" trojga dzieci. Mój dotychczasowy partner nigdy nie zaspokoił mnie seksualnie. Podejrzewam, że jest w jakimś stopniu impotentem. Od ok.2 lat jestem szaleńczo zakochana w innym mężczyźnie i to jest dla mnie powodem nieustannego podniecenia. Nawet bez powodu odczuwam bardzo silne napięcie w okolicach spojenia łonowego.Czy to jest zboczenie?Czy to wina hormonów?Jak się tego pozbyć?Proszę o pomoc. - Zdesperowana.

Dzień dobry!

Potrzeby erotyczne, odczuwanie pożądania i podniecenia jest objawem zdrowia. Jeśli nie jest Pani zaspokojona seksualnie w związku, naturalne, że odczuwa Pani takie potrzeby. Tym bardziej, stan zakochania, fascynacji mężczyzną (w tym wypadku "innym mężczyzną") - sprzyja odczuwaniu podniecenia.
Zachęcam do osobistej konsultacji z psychoterapeutą. Temat braku życia seksualnego w stałym związku jest trudny i złożony, wymaga głębszej refleksji.

Pozdrawiam!