Silne reakcje piersi po zapaleniu

Witam! Mam taki problem: trzy tygodnie temu miałam zapalenie piersi brałam dwa antybiotyki naraz -po tygodniu leczenia musiałam mieć nacinaną pierś bo zebrał się w niej płyn i niby jest wszystko w porządku, ale bolą mnie sutki i są bardzo wrażliwe, a przy karmieniu odczuwam taki ból jakby od środka piersi mi ją ktoś wyrywał. Zaznaczam że odciągałam pokarm laktatorem elektrycznym, ale gdy ból się pojawił to odstawiłam laktator. Co może być przyczyną takich reakcji moich piersi?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, dla pełnej interpretacji Pani stanu konieczne jest badanie piersi. Pozdrawiam.