Silne skurcze i kłucia w lewym boku na wysokości jelit

Mam 25 lat. Od pięciu lat pojawiają się u mnie silne skurcze/kłucia w lewym boku na wysokości jelit. Nasilają się nawet po małym wysiłku fiz. Kilka razy wylądowałam na SORZe. Wyniki krwi dobre, gastroskopia wykazała Helicobacter Pylori (dostałam antybiotyk), kolonoskopia słabo czytelna. Przy silnych bólach wymioty. Tabletki przeciwbólowe i rozkurczowe, zastrzyki jedynie delikatnie łagodzą ból. "Ataki" trwają ok. 7 dni, niezależnie od cyklu mies. Nie wiem co robić. Wizyta u gastro za miesiąc.

Piotr Pilarski

Proszę poczekać na wizytę u gastroenterologa. Pozdrawiam nią proszę wprowadzić zdrową, lekką dietę.

Pozdrawiam.