Silne skurcze mięśni w 38. tygodniu ciąży

Witam jestem w 38 tygodniu ciąży, mam 25 lat. Jestem niską, szczupłą osobą. W czasie całej ciązy przytyłam aż 17kg. Mam problem ze skurczem mięsni w goleni prawej.dzisiaj mialam nad ranem 5 skurczy. W doatku boli mnie kośc piszczelowa i kolano tej samej nogi. Zażywam magnez 2*2 dziennie. Jak moge uniknąc skurczów?

Renata GrzechociĹska

Należy diagnozować przyczynę tego stanu sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.