Silne skurcze nóg, drżenie mięśni i drętwienie rąk

Od miesiąca w różnych odstępach czasu zdażają mi się dziwne objawy ze strony organizmu: 1. Silne skurcze nóg, stóp, palców- zdarzają się co 2-3 dni. 2. Takie podskakiwanie mięśni - ala drgawki też nie codziennie 3. Drętwienie rąk - raz jedna raz druga- ale tylko w nocy podczas snu. O czy może to świadczyć.

Piotr Jurczyk

Witam. Pani objawy mogą być spowodowane przez zaburzenia gospodarki elektrolitowej organizmu. Warto byłoby oznaczyć poziom wapnia, magnezu i potasu. Pozdrawiam.